Věděli jste, že...

1

Až 62 % podnikatelů se za poslední rok potýká s úzkostnými stavy, které ...

jim brání v soustředění se na práci. Mají problém se zklidnit a vytvořit pro svůj byznys "plán B". Není divu v této nelehké době. 

2

Vlivy zvenčí (zákazy vlády, restrikce...), které nám způsobují frustraci, zastavit nemůžeme, ale...

můžeme velmi efektivně a rychle změnit svoje pocity a rozpoložení, které nám tyto události způsobují. Když máme ty správné techniky, postačí nám k tomu dokonce pouhé 3 minuty. 

3

Svůj pracně budovaný byznys nemusíte pokládat jenom proto, že se aktuálně necítíte dobře a... 

vnímáte na sobě, že už máte všeho plné zuby, energie dochází. Většina podnikatelů  je aktuálně pod nějvětším tlakem za posledních 11 let. 

Proč by vás Podnikatelská záchranka měla zajímat v této "divnodobě"?

 • Protože v této době potřebujete “nastavit hlavu” na úspěch. A naučit se hrstku jednoduchých (ale důležitých a fungujících) činností a vyjít z celé té pandemie jako vítěz - silnější, bohatší a klidnější.

 • Protože byznys nepočká. Nemůžete se spoléhat na to, že “se ta situace nějak umoudří”, potřebujete udělat ty klíčové kroky co nejdříve.

 • Protože u nás máte jistotu, že se změna skutečně stane. A to u vás doma. V obýváku, v kuchyni nebo v pracovně. Je jedno, kde se s námi připojíte. Vnitřní psychologie vítěze, posílení nervové soustavy, nastavení mysli, kterou jen tak něco neporazí - těmto oblastem se věnujeme už přes 15 let.

 • Protože už jste možná u konce se silami (nechceme dramatizovat, ale s trpělivostí určitě) a nechcete jen tak přihlížet, jak se vašemu byznysu nedaří.

 • Protože se potřebujete zbavit stresu a nemáte čas se hodiny procházet v přírodě, meditovat nebo navštěvovat wellness pro uvolnění hlavy. Potřebujete řešení během 5 minut. V práci, doma mezi řvoucími dětmi nebo na on-line poradě.

 • Protože chcete od života víc. A pozor! Nejde jenom o peníze. Přejete si víc klidu, prostoru na své sny. A také nesmíme zapomínat na energii, která je alfou&omegou úspěchu.

Tak přesně pro vás jsme sestavili workshop Podnikatelská záchranka. Během 3 hodin vás čeká: 

Žádné velké teorie, skočíme rovnýma nohama přímo do technik, které vám budou oporou při změnách, které potřebujete v podnikání udělat. 

Naučíme vás během workshopu krok za krokem Pandikulační techniku. Vyzkoušíte si ji v přímém přenosu a na závěr dostanete 30 minutový videonávod. Díky němu získané dovednosti nezapomenete a čas na workshopu plně využijete v dalších letech. 

Budeme řešit vaše konkrétní požadavky, které vás trápí - položíte otázku a lektor se jí bude plně věnovat. 

Pracovat budeme maximálně bezpečně a efektivně. Výsledky své práce uvidíte okamžite. Budete pak vědět, na co se soustředit v dalších dnech. 

Podnikatelská záchranka je pro vás, pokud: 

 • Nemáte tolik sebevědomí a "ostré lokty", abyste si v byznysu řekli o to, co chcete (zvýšit cenu, oslovit více klientů...)
 • Nedotahujete úkoly nebo činnosti do konce. Prokrastinujete a odkládáte. 
 • Podceňujete svoje schopnosti. I když někde uvnitř víte, že jste šikovní, pracovití a přitom vás válcuje konkurence.
 • Bojíte se obchodovat, prodávat více sami sebe nebo propagovat své produkty a služby.
 • Brání vám "něco", stojíte déle na místě a trvá to už dlouho. 

180 minut

Pro vaši mysl/tělo/duši. Můžete se uvolnit a nastavit mysl na úspěch.

Zkušený lektor

I když se potkáme virtuálně, zážitek zajistíme na 100 % jako na živém setkání.

1 kompletní balíček

Detailně vás naučíme postup, který použijete v budoucnu pokaždé, když budete dělat změny k úspěchu.

Záchranné lano

30minutový videonávod. Krok za krokem jsme popsali našee know-how. Pro vás k dispozici 24/7.

Proč nás průměr a krize tak paralyzují?

 • “ Měl/a bys být vděčná za to, co máš!”
  Slyšíme ze všech stran. Nalijme si čistého vína. Stokrát se můžeme přesvědčovat, že se máme dobře, že nám toto stačí, že.... ano! Nepleťme si pokoru a touhu stát se nejlepší verzí sebe samých. Jsou to 2 rozdílné záležitosti. Je přirozené, že chceme růst a zlepšovat se.

 • “Co by za to děti v Africe daly...”
  Pro každého je úspěch a blahobyt něco jiného. A život má o mnoho větší smysl, když víme, že pro sebe a svoje milované děláme maximum. Pamatujte, že když obdarováváte sebe, obohacujete i všechny okolo sebe. A o to jde.

 • “Teď je krize, teď nebude líp...”
  Tak tohle hoďte za hlavu rovnou. Je to totiž nesmysl. Když vylezete ze své ulity a podíváte se na svět novou optikou, uvidíte kolem sebe lidi, kteří jsou úspěšní i v dobách krize. Chce to mít správné znalosti a hlavně dovednosti, které vás vyvedou ze zajetých uliček průměru.

Podnikatelská záchranka aneb vracíme podnikatele do hry.

Úzkost, stres a chmurné myšlenky jsou v 81 % způsobené obavami z budoucnosti. Co se mnou bude? Zvládnu zabezpečit sebe a své blízké? 

Co říkají klienti, kteří to už vyzkoušeli?

Již první osobní setkání s osobou Dana Lísy na mě udělalo velký dojem. Jeho bohaté pracovní zkušenosti, profesionální, erudovaný a zároveň lidský přístup na mě zapůsobily natolik, že jsem se rozhodla s Danem spolupracovat. Jsem člověk, který potřebuje zažít osobní zkušenost, aby mohl s klidným svědomím doporučovat službu, člověka nebo i produkt dalším lidem. Velmi rychle po našem provním setkání jsem dostala možnost zažít Danovu terapii "na vlastní kůži". Dostala jsem příležitost pracovat jako fyzioterapeut pro americkou biatlonovou reprezentaci na Světovém poháru. Prožívala jsem tehdy velmi náročné období, byla jsem totálně zahlcená tzv.na všech frontách a cítila se ne dost připravená na takovou příležitost. Z dnešního pohledu je to až legrační, ale volala jsem o pomoc. Naše první konzultace proběhla po telefonu a byla pro mě naprosto stěžejní. Dostala jsem nejen nový pohled na sebe, své postoje, svou práci, svůj potenciál, ale také funkční nástroje pro neuvěřitelný růst. Od té doby se posunul nejen čas, ale i já. Velmi ráda doporučím Danovy služby každému, kdo má touhu růst a rozvíjet svůj fyzický, mentální a duchovní potenciál a využít je pro dobro. S úctou a díky.
Martina Juříková
Před třemi lety jsem byl v období, kdy jsem se blížil ke konci jisté osobní transformace, způsobené mimo jiné i vnějšími vlivy, které jsem v podstatě nemohl ovlivnit. Po přibližně roce a vyřešení těch nejzásadnějších komplikací jsem se ustálil v určité apatii k vnějšímu světu, kde jsem již nevěděl jak z toho ven a bral jsem to jako nové paradigma bytí. Nic, v čem by člověk chtěl být déle jak pár dní, jsem setrval půl roku. V tu dobu jsem se setkal na doporučení s Danem. Po jedné konzultaci jsem se skokově vrátil do stavu, který bych označil jako běžné bytí, které jsem po tak dlouhé době již zapomněl, že vlastně existuje. Ten den jsem se setkal s pár přáteli a ti okamžitě poznali, že je něco jinak. Od té doby Dan patří mezi mé mentory a konzultuji s ním zásadní milníky ze svého osobního i businessového života. K Danovi jsem doporučil pár svých přátel a bylo skvělé sledovat jejich proměny ať už osobností, nebo životní. Díky za vše Dane.
Ing. Martin K.jednatel společnosti
Po mnoho let se významně věnuji vlastnímu seberozvoji a cestě za hlubším poznáním. Dan byl pro mne nejen motorem pro objevení nových dosud pro mne neprobádaných oblastí, ale pomohl mi i propojit a prohloubit již dosud získané poznání a naučit se v něm rozlišovat a cítit, které věci obsahují vyšší pravdu. Díky němu ke mě začaly přicházet další hluboké vhledy. Naučil mne spoustu důležitých a ne zcela známých technik různých mistrů, které jdou do podstaty věci. Je pro mne skvělým průvodcem na cestě objevování vnitřního bohatství, je velmi zkušený, ale i přátelský. Má mnoho přesahů, které jsem u mnoha dalších průvodců neviděla. Díky Danovi se vše teprve začalo správně skládat.
Mgr. Irena Kolárováadvokát

Vyplníte přihlášku a zajistíte si místo.

Vše máme nastavené automaticky. Pro vaše pohodlí.

Odkaz na vysílání dostanete do e-mailu.

Na vás bude jen kliknout a dívat se on-line.

Budete-li mít dotazy, napíšete komentář.

A my na všechny otázky odpovíme.

Záchranné lano

30 minutový videonávod. Krok za krokem jsme popsali naše know-how. Pro vás k dispozici 24/7.

A jak je to s cenou? 

Celý workshop, který pořádáme živě, stojí 2900 Kč. Je pravděpodobné, že za: 

- 3 hodiny praktického workshopu, kde ihned uvidíte výsledky 

- Zpracované know-how, jak si postupovat při změnách ve svém byzynsu i po workshopu 

-  30 minutový videonávod ( k dispozici už navždy) 

- profesionální vedení zkušeného lektora

...byste jinde zaplatili něco k deseti tisícům.

My vás chceme namotivovat a přizvat vás do komunity lidí, kteří smýšlí směrem k blahobytu a úspěchu. Proto jsme se rozhodli dát vstupenku (nejen) na seminář za 690Kč. V této ceně máte nejen seminář, ale také nahrávku a materiály. To je od nás fér. 

Místa jsme omezili na 20 lidí, zamluvte si místo tady:

Objednejte si kurz ještě dnes za 690 Kč

Pokud se dnes zapíšete na seminář "Úspěch je pro mě" získáte mimo  vysílání ještě:

 • videonávod “Záchranné lano”. Je jenom pro vás a můžete si ho pouštět non-stop, 24/7, do sluchátek nebo na celé auto :-). Budete nadšeni, to slibujeme.
 • Otevřeme vám možnost ptát se na vše, co vám leží na srdci. Budeme rádi, když nám budete sdílet své otázky, obavy týkající se (ne)úspěchu nebo blahobytu a nastavení mysli.
 • Možnost si stáhnout do svého počítače podklady k semináři. Ty potom můžete otevřít kdykoli budete potřebovat oživit cokoli z našeho setkání.